Rozpocznij od komputera Ultrabook™ — inspiracji firmy Intel®

Cechy i zalety

Rozrywka

ROZRYWKA

Niesamowita wydajność i wspaniała grafika

Pracuj na komputerze, który nadąża za użytkownikiem. Komputer Ultrabook™ oferuje całą gamę funkcji rozrywkowych, między innymi obsługę filmów HD, programów telewizyjnych i gier, które są dostępne w zasięgu ręki i na wybranym ekranie. Rozwiązanie spełnia wszystkie potrzeby w płynny i atrakcyjny sposób.

Kreatywność

KREATYWNOŚĆ

Doskonały procesor do zadań kreatywnych

Wybierz i udostępnij najciekawsze zdjęcia i sceny dzięki prostej w obsłudze i szybkiej funkcji edytowania zdjęć i tworzenia filmów — na bieżąco i w dowolnym miejscu. Dzięki procesorom Intel® Core™ drugiej generacji z wbudowanymi funkcjami graficznymi,Δtechnologią Intel® Quick Sync Video‡i technologią Intel® Clear Video HD nowy Ultrabook™ może to zrobić w mgnieniu oka.

Materiały edukacyjne

MATERIAŁY EDUKACYJNE

Rozpocznij od komputera Ultrabook™ — inspiracji firmy Intel®

Pogłębiaj swoje zainteresowania, w pełni korzystając z bogatych zasobów Internetu. Komputer Ultrabook, inspiracja firmy Intel, wyposażony w procesor Intel® Core™ drugiej generacji z wbudowanymi funkcjami graficznymiΔi inteligentną wielozadaniowością◊zapewnia krótszy niż kiedykolwiek czas dostępu do ulubionych czynności i materiałów. To właśnie zauważalna inteligencja.

 

Technologie zastosowane w urządzeniach Ultrabook™

W komputerze Ultrabook™

Technologia Rapid Start

Komputer, który nadąża za użytkownikiem. Spełniające oczekiwania czas reakcji i funkcje inteligentne. Dowiedz się więcej o zaawansowanych technologiach i funkcjach zabezpieczeń, jakie oferuje komputer Ultrabook™.

Dowiedz się więcej na temat technologii w urządzeniach Ultrabook™ >

 

upostępnij na Facebooku

Dodaj komentarz