Posts belonging to Category Oprogramowanie



Konkurs Western Digital Polska i Kaspersky

 

upostępnij na Facebooku

Subiekt GT + gratis Kaspersky Internet Security 2012!

 

Subiekt GT – system sprzedaży

Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynów.

 • Opis
 • Szczegółowy opis
 • Ekrany
 • Rozszerzenia
 • Wersja próbna

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

 

Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Podstawowe możliwości Subiekta GT:

 • pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych;
 • prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami;
 • prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe);
 • pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury;
 • obsługa przedpłat, płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej;
 • obsługa zamówień z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi;
 • rozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych lub walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi, itp.);
 • pełna obsługa rozrachunków (należności i zobowiązań), w tym rozrachunków wielowalutowych;
 • wiele różnorodnych zestawień, raportów i analiz; możliwość tworzenia własnych raportów;
 • rozbudowana obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych);
 • pełna integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami (CRM) Gestor GT;
 • pełna integracja z komputerową księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT.
 

Użytkownikom, którzy chcieliby dopasować Subiekta GT do specyficznych potrzeb, polecamy Sferę dla Subiekta GT – dodatek umożliwiający rozbudowę systemu sprzedaży. Funkcjonalność Subiekta GT rozszerzą również specjalne pakiety – niebieski PLUS dla InsERT GT, zielony PLUS dla InsERT GT i czerwony PLUS dla InsERT GT.

Integracja programu z mobilnym Subiektem, oscGT i Sello stwarza całkiem nowe możliwości, sprzyjając poszerzeniu rynku zbytu. Towary z Subiekta GT mogą być sprzedawane w terenie (mobilny Subiekt) oraz w internecie – zarówno w sklepie internetowym (oscGT), jak i na aukcjach (Sello).

 

 

Solidny InsERT

InsERT – największy polski producent oprogramowania dla MSP, w lutym br., już po raz trzeci z rzędu, otrzymał Certyfikat Solidnej Firmy, zdobywając tym samym Srebrny Certyfikat w X edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego „Solidna Firma 2011”.

Certyfikat Solidnej Firmy jest potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności firmy jako solidnego partnera biznesowego oraz dobrego pracodawcy. Nie jest to jedyne wyróżnienie przyznane Insertowi za rzetelne i uczciwe prowadzenie biznesu. Producent jest również laureatem takich konkursów jak Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu czy Profesjonalna Firma.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Jego celem jest propagowanie zasad etyki, takich jak rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi. W skład kapituły programu wchodzą m.in. członkowie rządu, parlamentarzyści, przedstawiciele administracji państwowej i samorządów.


InsERT S.A. jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla małych i średnich firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad 460 tys. licencji, a rozwiązania oferowane przez spółkę wielokrotnie zdobywały najważniejsze tytuły i wyróżnienia. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów, rozwiązania przeznaczone dla działów kadr i płac oraz programy dla użytkowników indywidualnych.

 

 

upostępnij na Facebooku

Promocja! Tydzień księgowych – ceny bez VAT

W dniach 23-29 lutego br. programy księgowe:

Rachmistrz GT,

Rewizor GT,

Biuro GT,

a także zestawy dla biur rachunkowych, rozszerzenia i licencje na pracę zdalną są tańsze o podatek VAT.

upostępnij na Facebooku